Corolla Cross, SUV, 1.8 hibrīds (140 zs), e-CVT, priekšējā piedziņa, Active
Pieejams no: 06.08.2026
Cena
Sākotnējā cena
€ 33 900
€ 30 400
Virsbūve
SUV
Dzinējs
1.8 Hybrid e-CVT (Priekšējā piedziņa) (72 kW)
Komplektācija
Active
Eksterjers
Pure White
Varianti un piederumi
| Safety Plus komplekts | € 1 100 |
Cenā iekļauts
Tehniskie dati
Vispārīgi
| Virsbūve: | SUV |
| Dzinējs: | 1.8 Hybrid e-CVT (Priekšējā piedziņa) (72 kW) |
| Komplektācija: | Active |
Aprīkojums
EKSTERJERS
| Riepas remonta komplekts |
| Sānu spoguļi: elektriski regulējami, apsildāmi un nolokāmi |
| Bi-LED priekšējie lukturi |
| LED priekšējie miglas lukturi |
| Manuāla priekšējo lukturu līmeņa regulēšana |
| LED aizmugurējie bremžu lukturi |
| Spuras tipa antena |
| Jumta reliņi |
| Durvju rokturu aizsargplēve |
| Aizmugurējā bufera aizsarglīste |
| Brīdinājuma sistēma par gaisa spiedienu riepās (TPWS) |
SALONS
| Alumīnija sliekšņu uzlikas |
| 12 V rozete viduskonsolē |
| Tekstila paklājiņi |
| Saulessargi ar spoguli un apgaismojumu vadītājam un priekšējam pasažierim |
KOMFORTS
| Centrālā atslēga ar pulti |
| Bezvadu mobilā tālruņa lādētājs |
| Aizmugures roku balsts |
| Priekšējais roku balsts |
| Stūre ar ādas apdari |
| Stūre ar regulējamu augstumu un slīpumu |
| Elektroniskā stāvbremze |
| Elektrohromatisks atpakaļskata spogulis |
| Iedarbināšanas spiedpoga |
| Elektrisko logu aizsardzība pret iespiešanu |
| Automātiska pacelšanas un nolaišanas funkcija visiem elektriskajiem logiem |
| Elektriski darbināmi logi priekšā un aizmugurē |
| Divu zonu automātiskais gaisa kondicionētājs |
| Gaisa ventilācija aizmugurē |
| Vējstikla slotiņu apsilde |
| Lietus sensors |
UZGLABĀŠANAS NODALĪJUMI
| Izgaismots cimdu nodalījums |
| Horizontāls kravas tīkls |
| Kabata pasažiera sēdekļa atzveltnes aizmugurē |
| Uzglabāšanas nodalījums zem bagāžas nodalījuma grīdas |
| Konsoles kaste |
| Glāžu turētāji aizmugurējā roku balstā |
| Glāžu turētāji priekšā un aizmugurē |
| Bagāžas pārsegs |
Toyota Safety Sense:
| Sadursmes novēršanas sistēmas pretimbraucoša automobiļa un motocikla noteikšanas funkcija (diennakts gaišajā laikā) |
| Sadursmes novēršanas sistēma ar sadursmju krustojumos novēršanas palīgsistēmu |
| Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole (iACC) |
| Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA) ar stūres koriģēšanas funkciju |
| Joslas izsekošanas palīgsistēma (LTA) |
| Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB) |
| Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) |
| Toyota Safety Sense bezvadu atjauninājumi |
| Avārijas apstāšanās palīgsistēma |
| Proaktīvā braukšanas palīgsistēma (PDA) |
| Sadursmes novēršanas sistēmas avārijas stūrēšanas palīgsistēma (diennakts gaišajā laikā) |
| Paātrinājuma palēnināšana zemā ātrumā |
| Sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanu diennakts gaišajā un tumšajā laikā un velosipēdistu un motociklu noteikšanu diennakts gaišajā laikā |
Komplekts Toyota Smart Connect (abonējams pakalpojums, 4 gadu bezmaksas izmēģinājuma laikposms):
| Automātiskais gaisa kondicionētājs ar tālvadību |
| Attālināta avārijas gaismu ieslēgšana/izslēgšana |
| Attālināta durvju aizslēgšanas un atslēgšanas funkcija |
SĒDEKĻI
| Sēdekļu apdare: melns audums |
| Apsildāmi priekšējie sēdekļi |
| Vadītāja sēdekļa augstuma regulēšana |
| Elektriski regulējams jostasvietas atbalsts vadītāja sēdeklim |
| Aizmugurējie sēdekļi ar sadalījumu 60:40 |
| Nolaižami aizmugures sēdekļi |
MULTIVIDE UN INFORMĀCIJA
| 6 skaļruņi |
| MyToyota savienotie pakalpojumi (abonējams pakalpojums, 10 gadu bezmaksas izmēģinājuma laikposms) |
| Atpakaļskata kamera |
| 12,3" krāsainais TFT daudzfunkcionālais ekrāns |
| Bluetooth® brīvroku sistēma |
| USB pieslēgvieta (3) |
| Digitālā audio pārraide (DAB) |
| Mobilā integrācija (Apple CarPlay & Android Auto) |
DROŠĪBA
| SRS aizkarveida drošības spilveni (priekšā un aizmugurē) |
| ISOFIX sēdekļu stiprinājumi |
| Drošības jostu nospriegotāji un spēka ierobežotāji |
| Priekšējā pasažiera drošības spilvena ieslēgšanas/atslēgšanas slēdzis |
| SRS drošības spilvens vadītāja ceļgalu aizsardzībai |
| SRS priekšējie sānu drošības spilveni |
| SRS priekšējie drošības spilveni |
| eCall ārkārtas zvana sistēma |
| Slēdzeņu bloķēšana bērnu drošībai |
| Avārijas bremžu lukturi |
| Imobilaizers |
| Atgādinājums par nepiesprādzētām drošības jostām priekšā un aizmugurē |
| Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC) |
| Vilces kontrole (TRC) |
| Automobiļa stabilitātes kontrole (VSC) |
| Bremžu pretbloķēšanās sistēma (ABS) ar elektronisko bremzēšanas spēka sadali (EBD) un bremzēšanas palīgsistēmu (BA) |
Toyota Smart Connect multivides sistēma:
| Notikumi uz ceļa (abonējams pakalpojums, 4 gadu bezmaksas izmēģinājuma laikposms) |
| Balss saziņa (abonējams pakalpojums, 4 gadu bezmaksas izmēģinājuma laikposms) |
| Mākonī bāzēta navigācija (abonējams pakalpojums, 4 gadu bezmaksas izmēģinājuma laikposms) |
| Bezvadu atjauninājumi |
| 10,5" multivides displejs |
Galvenās iezīmes
Dzinējs un transmisija>
| Vārstu mehānisms: | 16 vārstu, DOHC (ar VVT-I) |
| Maksimālais ātrums (km/h): | 170 km/h |
Izmēri>
| Platums (mm): | 1825 mm |
| Min. zemes klīrenss (mm): | 160 mm |
| Sēdvietu skaits: | 5 istet |
| Garums (mm): | 4460 mm |
| Augstums (mm): | 1620 mm |
| Garenbāze (mm): | 2640 mm |
Vides rādītāji>
| Kombinētais degvielas patēriņš min. – kombinētais WLTP (l/100 km): | 4.9 l / 100 km |
| CO₂ – kombinētais min. WLTP (g/km): | 112 g/km |
| Trokšņa līmenis garāmbraucot (dB(A)): | 63.0 dB(A) |
| Trokšņa līmenis stāvot (dB(A)): | 69.0 dB(A) |
Dzinējs>
| Cilindru skaits: | 4 rindā |
| Tiešā daudzpunktu iesmidzināšana: | Elektroniska degvielas iesmidzināšana |
| Darba tilpums (cm³): | 1798 Darba tilpums (cm3) |
| Maks. griezes moments (Nm pie apgr./min.): | 142 Nm / p/min |
| Iekšdedzes dzinēja maksimālā jauda (DIN ZS): | 98 |
| Iekšdedzes dzinēja maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 72/5200 kW/aps./min. |
| Kompresijas pakāpe: | 13.0:1 |
| Hibrīda akumulators: apjoms A·h (stundas): | 4.08 Ah |
| Kopējā hibrīda sistēmas jauda: | 103 kW |
| Kopējā hibrīda sistēmas jauda (DIN ZS): | 140 DIN hj |
| Akumulatora ietilpība (A·h): | 4.08 Ah |
| Maksimālā jauda (DIN ZS): | 140 DIN hj |
| Maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 72 kW |
Pārnesumkārba>
| Pārnesumkārbas veids: | e-CVT |
| Piedziņas tips: | Priekšējo riteņu piedziņa (FWD) |
Veiktspēja>
| Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h (sekundes): | 9.9 sekundit |
Bremzes>
| Bremzes priekšā: | Ventilējami diski |
| Bremzes aizmugurē: | Diski |
Riepas un diski>
| Minimālā degvielas efektivitātes klase: | C |
| Minimālā saķeres klase uz mitra seguma: | B |
| Minimālais svārstību trokšņa līmenis: | 67 |
Svars>
| Pilna masa – kopā (kg): | 1940 kg |
| Pašmasa (kg): | 1375-1420 kg |
| Velkamās piekabes masa ar bremzēm (kg): | 750 kg |
| Velkamās piekabes masa bez bremzēm (kg): | 720 kg |
Ietilpība>
| Kravas telpas tilpums (m³): | 0.473 m³ |
| Bagāžas nodalījuma kopējais garums, 5 sēdekļi pacelti (mm): | 835 mm |
| Bagāžas nodalījuma kopējais garums, 2 sēdekļi pacelti (mm): | 1621 mm |
| Maksimālais kravas platums starp sāniem (mm): | 1375 mm |
| Kravas nodalījuma augstums (mm): | 851 mm |
Saskaņā ar 2004/3/EC faktisko degvielas patēriņu var ietekmēt papildu aprīkojums, braukšanas tehnika, lietderīgā slodze, ceļa un laika apstākļi.
Ko jūs vēlaties darīt?
Lietotne MyToyota
Lietotne MyToyota ietver tavam automobilim paredzētu savienotu pakalpojumu komplektu, kas atvieglos tavu ikdienu. Lai kur tu dotos, izmantojot lietotni savā viedtālrunī, tu vari sazināties ar savu automobili, lai skatītu tā atrašanās vietu, optimizēt savu braukšanas stilu, attālināti regulēt salona temperatūru un daudz ko citu.