Corolla Cross, SUV, 2.0 hibrīds (180 zs), automātiska, pilnpiedziņa, Active
Pieejams no: 29.09.2026
Cena
€ 38 260
Virsbūve
SUV
Dzinējs
2.0 Hybrid Dynamic Force e-CVT (Pilnpiedziņa) (98 kW)
Komplektācija
Active
Eksterjers
Urban Shade
Varianti un piederumi
| Metāliska krāsa | € 560 |
Cenā iekļauts
Tehniskie dati
Vispārīgi
| Virsbūve: | SUV |
| Dzinējs: | 2.0 Hybrid Dynamic Force e-CVT (Pilnpiedziņa) (98 kW) |
| Komplektācija: | Active |
Aprīkojums
EKSTERJERS
| Riepas remonta komplekts |
| Brīdinājuma sistēma par gaisa spiedienu riepās (TPWS) |
| Aizmugurējā bufera aizsarglīste |
| Durvju rokturu aizsargplēve |
| Jumta reliņi |
| Spuras tipa antena |
| LED aizmugurējie bremžu lukturi |
| Manuāla priekšējo lukturu līmeņa regulēšana |
| LED priekšējie miglas lukturi |
| Bi-LED priekšējie lukturi |
| Sānu spoguļi: elektriski regulējami, apsildāmi un nolokāmi |
SALONS
| Saulessargi ar spoguli un apgaismojumu vadītājam un priekšējam pasažierim |
| Tekstila paklājiņi |
| 12 V rozete viduskonsolē |
| Alumīnija sliekšņu uzlikas |
KOMFORTS
| Elektriski darbināmi logi priekšā un aizmugurē |
| Bezvadu mobilā tālruņa lādētājs |
| Aizmugures roku balsts |
| Priekšējais roku balsts |
| Apsildāma stūre |
| Stūre ar ādas apdari |
| Stūre ar regulējamu augstumu un slīpumu |
| Elektroniskā stāvbremze |
| Elektrohromatisks atpakaļskata spogulis |
| Iedarbināšanas spiedpoga |
| Elektrisko logu aizsardzība pret iespiešanu |
| Automātiska pacelšanas un nolaišanas funkcija visiem elektriskajiem logiem |
| Divu zonu automātiskais gaisa kondicionētājs |
| Centrālā atslēga ar pulti |
| Gaisa ventilācija aizmugurē |
| Vējstikla slotiņu apsilde |
| Lietus sensors |
UZGLABĀŠANAS NODALĪJUMI
| Horizontāls kravas tīkls |
| Kabata pasažiera sēdekļa atzveltnes aizmugurē |
| Glāžu turētāji aizmugurējā roku balstā |
| Uzglabāšanas nodalījums zem bagāžas nodalījuma grīdas |
| Konsoles kaste |
| Glāžu turētāji priekšā un aizmugurē |
| Izgaismots cimdu nodalījums |
| Bagāžas pārsegs |
Toyota Safety Sense:
| Proaktīvā braukšanas palīgsistēma (PDA) |
| Avārijas apstāšanās palīgsistēma |
| Toyota Safety Sense bezvadu atjauninājumi |
| Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) |
| Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB) |
| Joslas izsekošanas palīgsistēma (LTA) |
| Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA) ar stūres koriģēšanas funkciju |
| Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole (iACC) |
| Sadursmes novēršanas sistēma ar sadursmju krustojumos novēršanas palīgsistēmu |
| Sadursmes novēršanas sistēmas pretimbraucoša automobiļa un motocikla noteikšanas funkcija (diennakts gaišajā laikā) |
| Sadursmes novēršanas sistēmas avārijas stūrēšanas palīgsistēma (diennakts gaišajā laikā) |
| Paātrinājuma palēnināšana zemā ātrumā |
| Sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanu diennakts gaišajā un tumšajā laikā un velosipēdistu un motociklu noteikšanu diennakts gaišajā laikā |
Komplekts Toyota Smart Connect (abonējams pakalpojums, 4 gadu bezmaksas izmēģinājuma laikposms):
| Automātiskais gaisa kondicionētājs ar tālvadību |
| Attālināta avārijas gaismu ieslēgšana/izslēgšana |
| Attālināta durvju aizslēgšanas un atslēgšanas funkcija |
SĒDEKĻI
| Sēdekļu apdare: melns audums |
| Nolaižami aizmugures sēdekļi |
| Aizmugurējie sēdekļi ar sadalījumu 60:40 |
| Elektriski regulējams jostasvietas atbalsts vadītāja sēdeklim |
| Vadītāja sēdekļa augstuma regulēšana |
| Apsildāmi priekšējie sēdekļi |
MULTIMEDIJI UN INFORMĀCIJA
| 6 skaļruņi |
| MyToyota savienotie pakalpojumi (abonējams pakalpojums, 10 gadu bezmaksas izmēģinājuma laikposms) |
| Atpakaļskata kamera |
| 12,3" krāsainais TFT daudzfunkcionālais ekrāns |
| Bluetooth® brīvroku sistēma |
| USB pieslēgvieta (3) |
| Digitālā audio pārraide (DAB) |
| Mobilā integrācija (Apple CarPlay & Android Auto) |
DROŠĪBA
| Drošības jostu nospriegotāji un spēka ierobežotāji |
| ISOFIX sēdekļu stiprinājumi |
| Priekšējā pasažiera drošības spilvena ieslēgšanas/atslēgšanas slēdzis |
| SRS drošības spilvens vadītāja ceļgalu aizsardzībai |
| SRS aizkarveida drošības spilveni (priekšā un aizmugurē) |
| SRS priekšējie sānu drošības spilveni |
| SRS priekšējie drošības spilveni |
| eCall ārkārtas zvana sistēma |
| Drošas izkāpšanas palīgsistēma |
| Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem (RCTA) |
| Inteliģenti aizmugurējie stāvvietā novietošanas sensori ar automātisko bremzēšanu (objektiem) |
| Aklo zonu monitors (BSM) |
| Bremžu pretbloķēšanās sistēma (ABS) ar elektronisko bremzēšanas spēka sadali (EBD) un bremzēšanas palīgsistēmu (BA) |
| Automobiļa stabilitātes kontrole (VSC) |
| Vilces kontrole (TRC) |
| Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC) |
| Atgādinājums par nepiesprādzētām drošības jostām priekšā un aizmugurē |
| Avārijas bremžu lukturi |
| Slēdzeņu bloķēšana bērnu drošībai |
| Imobilaizers |
| Inteliģenti priekšējie stāvvietā novietošanas sensori ar automātisko bremzēšanu (objektiem) |
Toyota Smart Connect multivides sistēma:
| Notikumi uz ceļa (abonējams pakalpojums, 4 gadu bezmaksas izmēģinājuma laikposms) |
| Balss saziņa (abonējams pakalpojums, 4 gadu bezmaksas izmēģinājuma laikposms) |
| Mākonī bāzēta navigācija (abonējams pakalpojums, 4 gadu bezmaksas izmēģinājuma laikposms) |
| Bezvadu atjauninājumi |
| 10,5" multivides displejs |
Galvenās iezīmes
Dzinējs un transmisija>
| Vārstu mehānisms: | 16 vārstu, DOHC (ar VVT-I un VVT-iE) |
| Maksimālais ātrums (km/h): | 180 km/h |
Izmēri>
| Platums (mm): | 1825 mm |
| Min. zemes klīrenss (mm): | 160 mm |
| Sēdvietu skaits: | 5 istet |
| Garums (mm): | 4460 mm |
| Augstums (mm): | 1620 mm |
| Garenbāze (mm): | 2640 mm |
Vides rādītāji>
| Kombinētais degvielas patēriņš min. – kombinētais WLTP (l/100 km): | 5.3 l / 100 km |
| CO₂ – kombinētais min. WLTP (g/km): | 119 g/km |
| Trokšņa līmenis garāmbraucot (dB(A)): | 64.0 dB(A) |
| Trokšņa līmenis stāvot (dB(A)): | 68.0 dB(A) |
Dzinējs>
| Cilindru skaits: | 4 rindā |
| Tiešā daudzpunktu iesmidzināšana: | Elektroniska degvielas iesmidzināšana |
| Darba tilpums (cm³): | 1987 Darba tilpums (cm3) |
| Maks. griezes moments (Nm pie apgr./min.): | 190 Nm / p/min |
| Iekšdedzes dzinēja maksimālā jauda (DIN ZS): | 133 |
| Iekšdedzes dzinēja maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 98/6000 kW/aps./min. |
| Kompresijas pakāpe: | 14.0:1 |
| Hibrīda akumulators: apjoms A·h (stundas): | 4.08 Ah |
| Kopējā hibrīda sistēmas jauda: | 132 kW |
| Kopējā hibrīda sistēmas jauda (DIN ZS): | 180 DIN hj |
| Akumulatora ietilpība (A·h): | 4.08 Ah |
| Maksimālā jauda (DIN ZS): | 180 DIN hj |
| Maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 98 kW |
Pārnesumkārba>
| Pārnesumkārbas veids: | e-CVT |
| Piedziņas tips: | Pilnpiedziņa (4WD) |
Veiktspēja>
| Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h (sekundes): | 7.46 sekundit |
Bremzes>
| Bremzes priekšā: | Ventilējami diski |
| Bremzes aizmugurē: | Diski |
Riepas un diski>
| Minimālā degvielas efektivitātes klase: | C |
| Minimālā saķeres klase uz mitra seguma: | B |
| Minimālais svārstību trokšņa līmenis: | 67 |
Svars>
| Pilna masa – kopā (kg): | 2015 kg |
| Pašmasa (kg): | 1495-1525 kg |
| Velkamās piekabes masa ar bremzēm (kg): | 750 kg |
| Velkamās piekabes masa bez bremzēm (kg): | 750 kg |
Ietilpība>
| Kravas telpas tilpums (m³): | 0.39 m³ |
| Bagāžas nodalījuma kopējais garums, 5 sēdekļi pacelti (mm): | 836 mm |
| Bagāžas nodalījuma kopējais garums, 2 sēdekļi pacelti (mm): | 1621 mm |
| Maksimālais kravas platums starp sāniem (mm): | 1375 mm |
| Kravas nodalījuma augstums (mm): | 808 mm |
Saskaņā ar 2004/3/EC faktisko degvielas patēriņu var ietekmēt papildu aprīkojums, braukšanas tehnika, lietderīgā slodze, ceļa un laika apstākļi.
Ko jūs vēlaties darīt?
Lietotne MyToyota
Lietotne MyToyota ietver tavam automobilim paredzētu savienotu pakalpojumu komplektu, kas atvieglos tavu ikdienu. Lai kur tu dotos, izmantojot lietotni savā viedtālrunī, tu vari sazināties ar savu automobili, lai skatītu tā atrašanās vietu, optimizēt savu braukšanas stilu, attālināti regulēt salona temperatūru un daudz ko citu.