Proace City, gara izmēra furgons, 4 durvis, elektrība (136 zs), EV, priekšējā piedziņa, Professional Comfort Plus
Pieejams no: 22.04.2026
Cena
€ 43 400
Virsbūve
gara izmēra furgons, 4 durvis
Dzinējs
0 Electric 50kWh EV (Priekšējā piedziņa) (100 kW)
Komplektācija
Professional Comfort Plus
Eksterjers
Metallic Silver
Varianti un piederumi
| Metāliska krāsa | € 650 |
Cenā iekļauts
Tehniskie dati
Vispārīgi
| Virsbūve: | gara izmēra furgons, 4 durvis |
| Dzinējs: | 0 Electric 50kWh EV (Priekšējā piedziņa) (100 kW) |
| Komplektācija: | Professional Comfort Plus |
Aprīkojums
EKSTERJERS
| Riepu remonta komplekts |
| Priekšējais un aizmugurējais buferi virsbūves krāsā |
| Priekšējie miglas lukturi |
| Elektriski nolokāmi sānu spoguļi |
| Elektriski regulējami, nolokāmi un apsildāmi sānu spoguļi |
| Aizmugurējās uz sāniem atveramās durvis |
| EcoLED priekšējie lukturi |
SALONS
| Mobilais birojs |
| Smart Cargo sistēma |
| Koka grīdas pārklājums kravas zonā |
| Gumijas paklājiņi |
| Gumijas grīdas pārklājums kabīnē (Tikai ar dīzeļa vai benzīna dzinēju) |
| Ar vienu pieskārienu elektriski regulējami logi priekšā |
| Starpsiena aiz 1. rindas ar logu |
| 8 āķi kravas nostiprināšanai kravas zonā |
| LED apgaismojums kravas zonā |
| Stūre ar ādas apdari |
| Apsildāma stūre |
KOMFORTS
| Siltumsūknis (Tikai elektriskajam modelim) |
| Krēslas sensors |
| Aizmugurējie stāvvietā novietošanas sensori |
| Priekšējo loga tīrītāju atkausēšana |
| 220 V / 120 W rozete pasažiera kāju ailē |
| Adaptīvā kruīza kontrole |
| Smart Entry & Start sistēma |
| Aklo zonu monitors (BSM) |
| Priekšējie stāvvietā novietošanas sensori |
| Automātiskais gaisa kondicionētājs |
| 12 V rozete kravas zonā |
| Lietus sensors |
UZGLABĀŠANAS NODALĪJUMI
| Uzglabāšanas nodalījums virs vadītāja un pasažiera galvas |
| Cimdu nodalījums ar vāku priekšējā panelī vadītāja pusē |
Toyota Safety Sense:
| Sadursmes novēršanas sistēma |
| Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma |
| Brīdinājums par nepietiekamu vadītāja uzmanību |
| Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA) |
| Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB) |
SĒDEKĻI
| 3 sēdvietas |
| Vadītāja sēdekļa elkoņbalsts |
| Vadītāja sēdekļa jostasvietas atbalsts |
| Apsildāmi priekšējie sēdekļi |
| Regulējams augstums vadītāja sēdeklim |
| Auduma sēdekļi |
MULTIMEDIJI UN INFORMĀCIJA
| USB pieslēgvieta |
| 4 skaļruņi |
| Bluetooth |
| Smart Active Vision atpakaļskata kameras sistēma |
| Mobilā integrācija (Apple CarPlay & Android Auto) |
| Pro-Touch HD multivides sistēma ar 10" ekrānu |
| Krāsains 10" TFT daudzfunkcionālais ekrāns |
| Bezvadu mobilā tālruņa lādētājs |
| Navigācijas sistēma |
DROŠĪBA
| Uzlabotā ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) |
| Papildu drošības sistēmas (SRS) spilveni – 6 |
| Brīdinājums par gaisa spiedienu riepās (TPWS) |
| Elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma (ESC) |
| Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC) |
Galvenās iezīmes
Dzinējs un transmisija>
| Maksimālais ātrums (km/h): | 132 km/h |
Izmēri>
| Platums (mm): | 1848 mm |
| Sēdvietu skaits: | 3 istet |
| Garums (mm): | 4753 mm |
| Augstums (mm): | 1880 mm |
| Garenbāze (mm): | 2975 mm |
| Durvju skaits: | 3 |
Vides rādītāji>
| Kombinētais degvielas patēriņš min. – kombinētais WLTP (l/100 km): | l / 100 km |
| CO₂ – kombinētais min. WLTP (g/km): | g/km |
| Trokšņa līmenis garāmbraucot (dB(A)): | 68.0 dB(A) |
| Elektriskajā režīmā nobraucamais attālums – kombinētais min. WLTP (km): | 331 km |
| Elektriskajā režīmā nobraucamais attālums – kombinētais maks. WLTP (km): | 289 km |
| Elektrības patēriņš min. (kWh/100 km): | 18.8 kWh/100km |
| Elektrības patēriņš maks. (kWh/100 km): | 21.7 kWh/100 km |
Dzinējs>
| Maks. griezes moments (Nm pie apgr./min.): | 270/- Nm / p/min |
| Vilces akumulators: apjoms A·h (stundas): | 147 Ah |
| Elektrosistēmas kopējā jauda (kW): | 100 kW |
| Priekš. elektromotors: maks. spriegums (V): | 418 V |
| Vilces akumulatora tips: | LFP/Gr |
| Priekš. elektromotors: veids: | ZAE sinhroni ar pastāvīgo magnētu / 4 pāri |
| Akumulatora ietilpība (A·h): | 147 Ah |
| Akumulatora kapacitāte (kWh): | 50.57 kWh |
| Maks. AC uzlādes jauda (kW): | 11 kW/aps./min. |
| DC uzlādes laiks no 10-80 % (min): | 30 min |
| Maksimālā jauda (DIN ZS): | 136 DIN hj |
| Maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 100 kW |
| Akumulatora kapacitāte (bruto, kWh): | 52 kWh |
| Akumulatora kapacitāte (neto, kWh): | 50 kWh |
Pārnesumkārba>
| Pārnesumkārbas veids: | Automātiskā pārnesumkārba |
| Piedziņas tips: | Priekšējo riteņu piedziņa (FWD) |
Piekare>
| Priekšā: | Pseido McPherson |
| Aizmugurē: | Deformējama šķērssija |
Bremzes>
| Bremzes priekšā: | Ventilējams disks |
| Bremzes aizmugurē: | Disks |
Riepas un diski>
| Minimālā degvielas efektivitātes klase: | A |
| Minimālā saķeres klase uz mitra seguma: | B |
| Minimālais svārstību trokšņa līmenis: | 71 |
Svars>
| Pilna masa – kopā (kg): | 2450 kg |
| Pašmasa (kg): | 1759-1884 kg |
| Velkamās piekabes masa ar bremzēm (kg): | 750 kg |
Ietilpība>
| Kravas telpas tilpums (m³): | 3.9 m³ |
Saskaņā ar 2004/3/EC faktisko degvielas patēriņu var ietekmēt papildu aprīkojums, braukšanas tehnika, lietderīgā slodze, ceļa un laika apstākļi.
Ko jūs vēlaties darīt?
Lietotne MyToyota
Lietotne MyToyota ietver tavam automobilim paredzētu savienotu pakalpojumu komplektu, kas atvieglos tavu ikdienu. Lai kur tu dotos, izmantojot lietotni savā viedtālrunī, tu vari sazināties ar savu automobili, lai skatītu tā atrašanās vietu, optimizēt savu braukšanas stilu, attālināti regulēt salona temperatūru un daudz ko citu.