Proace City, gara izmēra furgons, 5 durvis, elektrība (136 zs), automātiska, priekšējā piedziņa, Professional Comfort Plus
Pieejams no: 01.07.2026
Cena
€ 43 050
Virsbūve
gara izmēra furgons, 5 durvis
Dzinējs
0 Electric 50kWh EV (Priekšējā piedziņa) (100 kW)
Komplektācija
Professional Comfort Plus
Eksterjers
Icy White
Varianti un piederumi
Cenā iekļauts
Tehniskie dati
Vispārīgi
| Virsbūve: | gara izmēra furgons, 5 durvis |
| Dzinējs: | 0 Electric 50kWh EV (Priekšējā piedziņa) (100 kW) |
| Komplektācija: | Professional Comfort Plus |
Aprīkojums
EKSTERJERS
| Riepas remonta komplekts |
| Priekšējais un aizmugurējais buferi virsbūves krāsā |
| Priekšējie miglas lukturi |
| Elektriski nolokāmi sānu spoguļi |
| Elektriski regulējami, nolokāmi un apsildāmi sānu spoguļi |
| Aizmugurējās uz sāniem atveramās durvis |
| EcoLED priekšējie lukturi |
SALONS
| Ar vienu pieskārienu elektriski regulējami logi priekšā |
| Mobilais birojs |
| Smart Cargo |
| Koka grīdas pārklājums kravas zonā |
| Gumijas paklājiņi |
| Gumijas grīdas pārklājums kabīnē (Tikai ar dīzeļa vai benzīna dzinēju) |
| Starpsiena aiz 1. rindas ar logu |
| 8 āķi kravas nostiprināšanai kravas zonā |
| LED apgaismojums kravas zonā |
| Stūre ar ādas apdari |
| Apsildāma stūre |
KOMFORTS
| Krēslas sensors |
| Siltumsūknis (Tikai elektriskajam modelim) |
| Vējstikla tīrītāju atkausētājs |
| 12 V rozete kravas zonā |
| Automātiskais gaisa kondicionētājs |
| Priekšējie stāvvietā novietošanas sensori |
| Lietus sensors |
| Aizmugurējie stāvvietā novietošanas sensori |
| 220 V / 120 W rozete pasažiera kāju ailē |
| Aklo zonu monitors (BSM) |
| Smart Entry & Start sistēma |
| Adaptīvā kruīza kontrole |
UZGLABĀŠANAS NODALĪJUMI
| Cimdu nodalījums ar vāku priekšējā panelī vadītāja pusē |
| Uzglabāšanas nodalījums virs vadītāja un pasažiera galvas |
Toyota Safety Sense:
| Sadursmes novēršanas sistēma |
| Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma |
| Vadītāja uzmanības uzturēšanas sistēma |
| Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA) |
| Automātiska tālo gaismu funkcija (AHB) |
SĒDEKĻI
| Auduma sēdekļi |
| Regulējams augstums vadītāja sēdeklim |
| Apsildāmi priekšējie sēdekļi |
| Vadītāja sēdekļa jostasvietas atbalsts |
| Vadītāja sēdekļa elkoņbalsts |
| 3 sēdvietas |
MULTIMEDIJI UN INFORMĀCIJA
| Mobilā integrācija (Apple CarPlay & Android Auto) |
| Pro-Touch HD multivides sistēma ar 10" ekrānu |
| Krāsains 10" TFT daudzfunkcionālais ekrāns |
| Smart Active Vision atpakaļskata kameras sistēma |
| Navigācijas sistēma |
| Bezvadu mobilā tālruņa lādētājs |
| USB pieslēgvieta |
| Bluetooth |
| 4 skaļruņi |
DROŠĪBA
| Brīdinājuma sistēma par gaisa spiedienu riepās (TPWS) |
| Uzlabotā ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) |
| Papildu drošības sistēmas (SRS) spilveni – 6 |
| Elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma (ESC) |
| Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC) |
Galvenās iezīmes
Dzinējs un transmisija>
| Maksimālais ātrums (km/h): | 132 km/h |
Izmēri>
| Platums (mm): | 1848 mm |
| Sēdvietu skaits: | 3 istet |
| Garums (mm): | 4753 mm |
| Augstums (mm): | 1880 mm |
| Garenbāze (mm): | 2975 mm |
| Durvju skaits: | 4 |
Vides rādītāji>
| Kombinētais degvielas patēriņš min. – kombinētais WLTP (l/100 km): | l / 100 km |
| CO₂ – kombinētais min. WLTP (g/km): | g/km |
| Trokšņa līmenis garāmbraucot (dB(A)): | 66 dB(A) |
| Elektriskajā režīmā nobraucamais attālums – kombinētais min. WLTP (km): | 329 km |
| Elektriskajā režīmā nobraucamais attālums – kombinētais maks. WLTP (km): | 289 km |
| Elektrības patēriņš min. (kWh/100 km): | 19 kWh/100km |
| Elektrības patēriņš maks. (kWh/100 km): | 21.7 kWh/100 km |
Dzinējs>
| Maks. griezes moments (Nm pie apgr./min.): | 270/- Nm / p/min |
| Hibrīda akumulators: apjoms A·h (stundas): | 147 Ah |
| Kopējā hibrīda sistēmas jauda: | 100 kW |
| Priekš. elektromotors: maks. spriegums (V): | 418 V |
| Vilces akumulatora tips: | LFP/Gr |
| Priekš. elektromotors: veids: | ZAE sinhroni ar pastāvīgo magnētu / 4 pāri |
| Akumulatora ietilpība (A·h): | 147 Ah |
| Akumulatora kapacitāte (kWh): | 50.57 kWh |
| Maks. AC uzlādes jauda (kW): | 11 kW/aps./min. |
| DC uzlādes laiks no 10-80 % (min): | 30 min |
| Maksimālā jauda (DIN ZS): | 136 DIN hj |
| Maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 100 kW |
| Akumulatora kapacitāte (bruto, kWh): | 52 kWh |
| Akumulatora kapacitāte (neto, kWh): | 50 kWh |
Pārnesumkārba>
| Pārnesumkārbas veids: | Automātiskā pārnesumkārba |
| Piedziņas tips: | Priekšējo riteņu piedziņa (FWD) |
Piekare>
| Priekšā: | Pseido McPherson |
| Aizmugurē: | Deformējama šķērssija |
Bremzes>
| Bremzes priekšā: | Ventilējami diski |
| Bremzes aizmugurē: | Diski |
Riepas un diski>
| Minimālā degvielas efektivitātes klase: | A |
| Minimālā saķeres klase uz mitra seguma: | B |
| Minimālais svārstību trokšņa līmenis: | 71 |
Svars>
| Pilna masa – kopā (kg): | 2450 kg |
| Pašmasa (kg): | 1759-1884 kg |
| Velkamās piekabes masa ar bremzēm (kg): | 750 kg |
| Velkamās piekabes masa bez bremzēm (kg): | 750 kg |
Ietilpība>
| Kravas telpas tilpums (m³): | 3.9 m³ |
Saskaņā ar 2004/3/EC faktisko degvielas patēriņu var ietekmēt papildu aprīkojums, braukšanas tehnika, lietderīgā slodze, ceļa un laika apstākļi.
Ko jūs vēlaties darīt?
Lietotne MyToyota
Lietotne MyToyota ietver tavam automobilim paredzētu savienotu pakalpojumu komplektu, kas atvieglos tavu ikdienu. Lai kur tu dotos, izmantojot lietotni savā viedtālrunī, tu vari sazināties ar savu automobili, lai skatītu tā atrašanās vietu, optimizēt savu braukšanas stilu, attālināti regulēt salona temperatūru un daudz ko citu.