Proace Max, Furgons L3H2 3.5T, 5 durvis, 2.2 dīzelis (180 zs), automātiska, priekšējā piedziņa, Professional Comfort
Pieejams no: 17.06.2026
Cena
€ 50 450
Virsbūve
Furgons L3H2 3.5T, 5 durvis
Dzinējs
2.2 D-4D A/T (Priekšējā piedziņa) (132 kW)
Komplektācija
Professional Comfort
Eksterjers
Icy White
Varianti un piederumi
Cenā iekļauts
Tehniskie dati
Vispārīgi
| Virsbūve: | Furgons L3H2 3.5T, 5 durvis |
| Dzinējs: | 2.2 D-4D A/T (Priekšējā piedziņa) (132 kW) |
| Komplektācija: | Professional Comfort |
Aprīkojums
EKSTERJERS
| Priekšējais buferis virsbūves krāsā (Tikai ar dīzeļdzinēju) |
| Pilna izmēra rezerves ritenis |
| Pastiprināta aizmugures piekare (tikai L3 vai L4) (Tikai ar dīzeļdzinēju) |
| LED dienas gaitas lukturi |
| Elektriski regulējami un apsildāmi sānu spoguļi |
| Vējstikla atkausētājs |
| LED priekšējie lukturi |
| Priekšējie miglas lukturi ar pagriezienu izgaismošanas funkciju |
| Elektriski nolokāmi sānu spoguļi |
SALONS
| Gumijas paklājiņi |
| Starpsiena aiz 1. rindas |
KOMFORTS
| Stūre ar ādas apdari |
| Programmējams Webasto sildītājs, uz degvielas (Tikai ar dīzeļdzinēju) |
| Aklo zonu monitors (BSM) |
| Stāvvietas apkārtnes sensori |
| Adaptīvā kruīza kontrole |
| Automātiskais gaisa kondicionētājs |
| Elektroniskā stāvbremze |
| Lietus sensors |
| Krēslas sensors |
| Smart Entry & Start sistēma |
| Elektriski darbināmi priekšējie logi |
UZGLABĀŠANAS NODALĪJUMI
| 12 V kontaktligzda salona priekšā |
| LED apgaismojums kravas zonā |
| 12 V kontaktligzda kravas zonā |
| Koka grīdas pārklājums kravas zonā |
| Autovadītāja piederumu glabātuve zem sēdekļa |
Toyota Safety Sense:
| Vadītāja uzmanības uzturēšanas sistēma |
| Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) |
| Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB) |
| Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA) |
| Sadursmes novēršanas sistēma (PCS) ar gājēju noteikšanas funkciju |
SĒDEKĻI
| Auduma sēdekļi |
| Apsildāms vadītāja sēdeklis |
| Regulējams augstums vadītāja sēdeklim |
| Regulējams jostasvietas atbalsts vadītāja sēdeklim |
| 2 sēdvietu pasažieru sols priekšā |
| Rokas balsts vadītāja sēdeklim |
MULTIMEDIJI UN INFORMĀCIJA
| 4 skaļruņi |
| Krāsains 7" TFT daudzfunkcionālais ekrāns |
| Atpakaļskata kamera |
| USB pieslēgvieta |
| Bluetooth® brīvroku sistēma |
| Pro-Touch multivides sistēma ar 10" ekrānu |
| Mobilā integrācija (Apple CarPlay & Android Auto) |
| Navigācijas sistēma |
| Bezvadu tālruņa lādētājs |
DROŠĪBA
| Bremžu pretbloķēšanās sistēma (ABS) |
| SRS priekšējie drošības spilveni: vadītājam un priekšējam pasažierim |
| eCall ārkārtas zvana sistēma |
| Brīdinājuma sistēma par spiedienu riepās (TPWS) |
| Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC) |
| Automobiļa stabilitātes kontroles sistēma (VSC) |
Galvenās iezīmes
Dzinējs un transmisija>
| Maksimālais ātrums (km/h): | 161 km/h |
Izmēri>
| Platums (mm): | 2050 mm |
| Sēdvietu skaits: | 3 istet |
| Garums (mm): | 5998 mm |
| Augstums (mm): | 2522 mm |
| Garenbāze (mm): | 4035 mm |
| Min. apgriešanās rādiuss (m): | 14.3 m |
Vides rādītāji>
| Kombinētais degvielas patēriņš min. – kombinētais WLTP (l/100 km): | 8.7 l / 100 km |
| CO₂ – kombinētais min. WLTP (g/km): | 229 g/km |
| Trokšņa līmenis garāmbraucot (dB(A)): | 70.0 dB(A) |
| Trokšņa līmenis stāvot (dB(A)): | 79.0 dB(A) |
Dzinējs>
| Cilindru skaits: | 4 rindā |
| Darba tilpums (cm³): | 2184 Darba tilpums (cm3) |
| Maks. griezes moments (Nm pie apgr./min.): | 450 Nm / p/min |
| Iekšdedzes dzinēja maksimālā jauda (DIN ZS): | 180 |
| Iekšdedzes dzinēja maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 132/3500 kW/aps./min. |
| Kompresijas pakāpe: | 15.5:1 |
| Maksimālā jauda (DIN ZS): | 180 DIN hj |
| Maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 132 kW |
Pārnesumkārba>
| Pārnesumkārbas veids: | Automātiskā pārnesumkārba |
| Piedziņas tips: | Priekšējo riteņu piedziņa (FWD) |
Piekare>
| Priekšā: | Neatkarīga, MacPherson tipa ass ar svirām, spirālveida atsperēm, teleskopiskiem amortizatoriem un stabilizatoru |
| Aizmugurē: | Cietā cauruļveida ass ar paraboliskām gareniskām atsperēm, teleskopiskiem amortizatoriem un elastīgiem sānu buferiem |
Bremzes>
| Bremzes priekšā: | Disks |
| Bremzes aizmugurē: | Disks |
Riepas un diski>
| Minimālā degvielas efektivitātes klase: | A |
| Minimālā saķeres klase uz mitra seguma: | A |
| Minimālais svārstību trokšņa līmenis: | 72 |
Svars>
| Pilna masa – kopā (kg): | 3500 kg |
| Pašmasa (kg): | 2185-2410 kg |
| Velkamās piekabes masa ar bremzēm (kg): | 2500 kg |
| Velkamās piekabes masa bez bremzēm (kg): | 750 kg |
Ietilpība>
| Kravas telpas tilpums (m³): | 13 m³ |
| Kravas kastes garums (mm): | 3705 mm |
| Kravas kastes platums (mm): | 1870 mm |
| Kravas kastes augstums (mm): | 1932 mm |
Saskaņā ar 2004/3/EC faktisko degvielas patēriņu var ietekmēt papildu aprīkojums, braukšanas tehnika, lietderīgā slodze, ceļa un laika apstākļi.
Ko jūs vēlaties darīt?
Lietotne MyToyota
Lietotne MyToyota ietver tavam automobilim paredzētu savienotu pakalpojumu komplektu, kas atvieglos tavu ikdienu. Lai kur tu dotos, izmantojot lietotni savā viedtālrunī, tu vari sazināties ar savu automobili, lai skatītu tā atrašanās vietu, optimizēt savu braukšanas stilu, attālināti regulēt salona temperatūru un daudz ko citu.