Proace Max, Furgons L3H2 3.5T HD, 5 durvis, elektrība (272 zs), EV, priekšējā piedziņa, Professional Plus
Pieejams no: 29.04.2026
Cena
€ 62 500
Virsbūve
Furgons L3H2 3.5T HD, 5 durvis
Dzinējs
0 Electric 110kWh EV (Priekšējā piedziņa) (200 kW)
Komplektācija
Professional Plus
Eksterjers
Icy White
Varianti un piederumi
Cenā iekļauts
Tehniskie dati
Vispārīgi
| Virsbūve: | Furgons L3H2 3.5T HD, 5 durvis |
| Dzinējs: | 0 Electric 110kWh EV (Priekšējā piedziņa) (200 kW) |
| Komplektācija: | Professional Plus |
Aprīkojums
EKSTERJERS
| LED priekšējie lukturi (Tikai ar furgons) |
| LED dienas gaitas lukturi (Tikai ar furgons) |
| Priekšējie miglas lukturi ar pagriezienu izgaismošanas funkciju |
| Elektriski regulējami un apsildāmi sānu spoguļi |
| Melns priekšējais buferis |
| 270° leņķī atveramas aizmugures durvis (Tikai ar furgons) |
| Vējstikla atkausētājs |
| Pilna izmēra rezerves ritenis (Tikai ar furgons) |
SALONS
| Gumijas paklājiņi |
| Starpsiena aiz 1. rindas |
KOMFORTS
| kabelis ar mājas uzlādes savienojumu (Tikai ar elektriskajam modelim) |
| Mennekes/2. tipa uzlādes kabelis (Tikai ar elektriskajam modelim) |
| Lādētājs salonā (22 kW) (Tikai ar elektriskajam modelim) |
| Elektroniskā stāvbremze |
| Aizmugurējie stāvvietā novietošanas sensori (Tikai ar furgons) |
| Lietus sensors |
| Smart Entry & Start sistēma |
| Stūre ar ādas apdari |
| Elektriski darbināmi priekšējie logi |
| Adaptīvā kruīza kontrole |
| Automātiskais gaisa kondicionētājs |
| Krēslas sensors |
UZGLABĀŠANAS NODALĪJUMI
| Uzglabāšanas nodalījums virs vadītāja un pasažiera galvas |
| Koka grīdas pārklājums kravas zonā (Tikai ar furgons) |
| 12 V kontaktligzda kravas zonā (Tikai ar furgons) |
| LED apgaismojums kravas zonā (Tikai ar furgons) |
| 12 V kontaktligzda salona priekšā |
| Autovadītāja piederumu glabātuve zem sēdekļa |
Toyota Safety Sense:
| Sadursmes novēršanas sistēma (PCS) ar gājēju noteikšanas funkciju |
| Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA) |
| Automātiska tālo gaismu funkcija (AHB) |
| Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) |
| Vadītāja uzmanības uzturēšanas sistēma |
SĒDEKĻI
| Apsildāms vadītāja sēdeklis |
| Rokas balsts vadītāja sēdeklim |
| 2 sēdvietu pasažieru sols priekšā |
| Regulējams jostasvietas atbalsts vadītāja sēdeklim |
| Regulējams augstums vadītāja sēdeklim |
| Auduma sēdekļi |
MULTIMEDIJI UN INFORMĀCIJA
| Krāsains 7" TFT daudzfunkcionālais ekrāns |
| Navigācijas sistēma |
| Bluetooth® brīvroku sistēma |
| USB pieslēgvieta |
| Atpakaļskata kamera |
| 4 skaļruņi |
| Mobilā integrācija (Apple CarPlay & Android Auto) |
| Pro-Touch multivides sistēma ar 10" ekrānu |
DROŠĪBA
| Brīdinājuma sistēma par spiedienu riepās (TPWS) |
| Bremžu pretbloķēšanās sistēma (ABS) |
| Automobiļa stabilitātes kontrole (VSC) |
| Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC) |
| eCall ārkārtas zvana sistēma |
| SRS priekšējie drošības spilveni: vadītājam un priekšējam pasažierim |
Galvenās iezīmes
Dzinējs un transmisija>
| Maksimālais ātrums (km/h): | 130 km/h |
Izmēri>
| Platums (mm): | 2050 mm |
| Sēdvietu skaits: | 3 istet |
| Garums (mm): | 5998 mm |
| Augstums (mm): | 2612 mm |
| Garenbāze (mm): | 4035 mm |
| Min. apgriešanās rādiuss (m): | 14.3 m |
Vides rādītāji>
| Kombinētais degvielas patēriņš min. – kombinētais WLTP (l/100 km): | l / 100 km |
| CO₂ – kombinētais min. WLTP (g/km): | g/km |
| Trokšņa līmenis garāmbraucot (dB(A)): | 71.0 dB(A) |
| Elektriskajā režīmā nobraucamais attālums – kombinētais min. WLTP (km): | 378 km |
| Elektrības patēriņš min. (kWh/100 km): | 29.4 kWh/100km |
Dzinējs>
| Maks. griezes moments (Nm pie apgr./min.): | 410/- Nm / p/min |
| Hibrīda akumulators: apjoms A·h (stundas): | 167 Ah |
| Kopējā hibrīda sistēmas jauda: | 205 kW |
| Vilces akumulators: spriegums (nomināls) (v): | 400 V |
| Priekš. elektromotors: veids: | Sinhronizēts pastāvīgo magnētu motors |
| Akumulatora ietilpība (A·h): | 167 Ah |
| Akumulatora uzlādes laiks (stundas): | 6.05 h |
| Akumulatora kapacitāte (kWh): | 110 kWh |
| Maks. AC uzlādes jauda (kW): | 22 kW/aps./min. |
| AC uzlādes laiks no 0-100 % (stundas): | 6.05 h |
| Maks. DC uzlādes jauda (kW): | 150 kW/aps./min. |
| DC uzlādes laiks no 10-80 % (min): | 55 min |
| Maksimālā jauda (DIN ZS): | 270 DIN hj |
| Maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 200 kW |
| Akumulatora kapacitāte (bruto, kWh): | 110.6 kWh |
| Akumulatora kapacitāte (neto, kWh): | 97.8 kWh |
Pārnesumkārba>
| Pārnesumkārbas veids: | Automātiskā pārnesumkārba |
| Piedziņas tips: | Priekšējo riteņu piedziņa (FWD) |
Piekare>
| Priekšā: | Neatkarīga, MacPherson tipa ass ar svirām, spirālveida atsperēm, teleskopiskiem amortizatoriem un stabilizatoru |
| Aizmugurē: | Cietā cauruļveida ass ar paraboliskām gareniskām atsperēm, teleskopiskiem amortizatoriem un elastīgiem sānu buferiem |
Bremzes>
| Bremzes priekšā: | Disks |
| Bremzes aizmugurē: | Disks |
Riepas un diski>
| Minimālā degvielas efektivitātes klase: | A |
| Minimālā saķeres klase uz mitra seguma: | A |
| Minimālais svārstību trokšņa līmenis: | 72 |
Svars>
| Pilna masa – kopā (kg): | 3500 kg |
| Pašmasa (kg): | 2790-2952 kg |
| Velkamās piekabes masa ar bremzēm (kg): | 2400 kg |
| Velkamās piekabes masa bez bremzēm (kg): | 750 kg |
Ietilpība>
| Kravas telpas tilpums (m³): | 13 m³ |
| Kravas kastes garums (mm): | 3705 mm |
| Kravas kastes platums (mm): | 1870 mm |
| Kravas kastes augstums (mm): | 1932 mm |
Saskaņā ar 2004/3/EC faktisko degvielas patēriņu var ietekmēt papildu aprīkojums, braukšanas tehnika, lietderīgā slodze, ceļa un laika apstākļi.
Ko jūs vēlaties darīt?
Lietotne MyToyota
Lietotne MyToyota ietver tavam automobilim paredzētu savienotu pakalpojumu komplektu, kas atvieglos tavu ikdienu. Lai kur tu dotos, izmantojot lietotni savā viedtālrunī, tu vari sazināties ar savu automobili, lai skatītu tā atrašanās vietu, optimizēt savu braukšanas stilu, attālināti regulēt salona temperatūru un daudz ko citu.