Proace Verso, gara izmēra minivens, 5 durvis, 2.2 dīzelis (180 zs), automātiska, priekšējā piedziņa, Family Plus
Pieejams no: 09.07.2026
Cena
€ 55 950
Virsbūve
gara izmēra minivens, 5 durvis
Dzinējs
2.2 D-4D A/T (Priekšējā piedziņa) (132 kW)
Komplektācija
Family Plus
Eksterjers
Icy White
Varianti un piederumi
Cenā iekļauts
Tehniskie dati
Vispārīgi
| Virsbūve: | gara izmēra minivens, 5 durvis |
| Dzinējs: | 2.2 D-4D A/T (Priekšējā piedziņa) (132 kW) |
| Komplektācija: | Family Plus |
Aprīkojums
EKSTERJERS
| LED priekšējie lukturi |
| Pilna izmēra rezerves ritenis |
| Toyota Skyview® panorāmas jumts |
| Trokšņa samazināšanas slānis vējstiklam |
| Atverams aizmugures durvju logs |
| Uz augšu atveramas aizmugurējās durvis |
| Elektriski bīdāmas durvis |
| Midnight tonēti (70%) stikli aizmugures logiem |
| Sānu spoguļi: elektriski nolokāmi |
| Sānu spoguļi: elektriski regulējami un apsildāmi |
| Priekšējais buferis virsbūves krāsā un virsbūves krāsas (vidēja garuma versija) vai melns un virsbūves krāsas aizmugurējais buferis (garā versija) |
| Priekšējie miglas lukturi |
| Dienas gaitas lukturi (LED) |
SALONS
| 2. rindas salona apgaismojums (ar spuldzēm) |
| Uzlokāmi galdiņi |
| Bagāžnieka apgaismojums |
| Paklāja grīdas pārklājums |
| Salona apgaismojums priekšā (ar spuldzēm) |
| 3. rindas salona apgaismojums (ar spuldzēm) |
| Apsildāma stūre |
| Stūre ar ādas apdari |
KOMFORTS
| Autonomais sildītājs ar tālvadību (Webasto) (Tikai dīzeļiem) |
| Elektroniskā stāvbremze |
| Ar kājas mājienu atveramas sānu durvis |
| Manuāli saules aizsargi 2. rindas pasažieru logiem |
| Priekšējie stāvvietā novietošanas sensori |
| Aizmugurējie stāvvietā novietošanas sensori |
| Elektrohromatisks atpakaļskata spogulis |
| Apsildāmas vējstikla mazgātāju sprauslas |
| Krēslas sensors |
| Automātiskais gaisa kondicionētājs |
| Gaisa kondicionēšana aizmugurē sēdošajiem |
| Gaisa ventilācija aizmugurē sēdošajiem |
| Elektriski darbināmi priekšējie logi ar automātisku pacelšanas un nolaišanas funkciju |
| Lietus sensors |
| Smart Entry & Start sistēma |
| Adaptīvā kruīza kontrole (ACC) |
UZGLABĀŠANAS NODALĪJUMI
| Slēgta tipa uzglabāšanas nodalījums priekšējā paneļa augšdaļā |
| 12 V kontaktligzda 3. rindā |
| 12 V kontaktligzda 2. rindā |
| 220 V kontaktligzda 2. rindā |
| 12 V kontaktligzda salona priekšā |
| Dzesētājs cimdu nodalījuma augšējā nodalījumā |
Toyota Safety Sense:
| Sadursmes novēršanas sistēma (PCS) ar gājēju noteikšanas funkciju |
| Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA) |
| Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB) |
| Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) |
| Brīdinājums par nepietiekamu vadītāja uzmanību |
SĒDEKĻI
| Regulējams augstums priekšējā pasažiera sēdeklim |
| 8 sēdvietas |
| Bīdāmi 3. rindas sēdekļi |
| 3. rindas sēdekļi ar atgāžamu atzveltni |
| 3. rindas izņemamie sēdekļi uz sliedēm |
| 1/3 : 2/3 sadalāmi un nolokāmi 3. rindas sēdekļi |
| 3. rindas 3 sēdvietu sols |
| 1/3 : 2:3 sadalāmi un nolokāmi 2. rindas sēdekļi |
| Bīdāmi 2. rindas sēdekļi |
| 2. rindas sēdekļi ar atgāžamu atzveltni |
| Elektriski regulējami priekšējie sēdekļi ar masāžas funkciju |
| Ādas sēdekļi |
| Apsildāmi vadītāja un priekšēja pasažiera sēdekļi |
| Regulējams augstums vadītāja sēdeklim |
| Regulējams jostasvietas atbalsts vadītāja sēdeklim |
| Regulējams jostasvietas atbalsts priekšējā pasažiera sēdeklim |
| Atsevišķs priekšējā pasažiera sēdeklis |
| Rokas balsts vadītāja sēdeklim |
| Priekšējā pasažiera sēdekļa elkoņbalsts |
| 2. rindas izņemamie sēdekļi |
MULTIMEDIJI UN INFORMĀCIJA
| Pro-Touch multivides sistēma ar 10" ekrānu |
| Bezvadu tālruņa lādētājs |
| Navigācijas sistēma |
| Bluetooth® brīvroku sistēma |
| USB pieslēgvieta |
| Premium telpiskās skaņas sistēma |
| Mobilā integrācija (Apple CarPlay & Android Auto) |
| 10" krāsainais TFT daudzfunkcionālais ekrāns |
| 9 skaļruņi |
| Atpakaļskata kamera |
DROŠĪBA
| Aklo zonu monitors (BSM) |
| Elektriska bērnu drošības slēdzene durvīm |
| Bremžu pretbloķēšanās sistēma (ABS) ar elektronisko bremzēšanas spēka sadali (EBD) un bremzēšanas palīgsistēmu (BA) |
| Automobiļa stabilitātes kontrole (VSC) |
| Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC) |
| Brīdinājuma sistēma par gaisa spiedienu riepās (TPWS) |
| Papildu drošības sistēmas (SRS) spilveni – 6 |
| ISOFIX bērnu ierobežotājsistēma – 6 sēdvietas |
Galvenās iezīmes
Dzinējs un transmisija>
| Maksimālais ātrums (km/h): | 185 km/h |
Izmēri>
| Platums (mm): | 1924 mm |
| Sēdvietu skaits: | 8 istet |
| Garums (mm): | 5331 mm |
| Augstums (mm): | 1910 mm |
| Garenbāze (mm): | 3275 mm |
Vides rādītāji>
| Kombinētais degvielas patēriņš min. – kombinētais WLTP (l/100 km): | 7 l / 100 km |
| CO₂ – kombinētais min. WLTP (g/km): | 185 g/km |
| Trokšņa līmenis garāmbraucot (dB(A)): | 69.0 dB(A) |
| Trokšņa līmenis stāvot (dB(A)): | 79.0 dB(A) |
Dzinējs>
| Darba tilpums (cm³): | 2184 Darba tilpums (cm3) |
| Maks. griezes moments (Nm pie apgr./min.): | 400 Nm / p/min |
| Iekšdedzes dzinēja maksimālā jauda (DIN ZS): | 180 |
| Iekšdedzes dzinēja maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 132/3500 kW/aps./min. |
| Maksimālā jauda (DIN ZS): | 180 DIN hj |
| Maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 132 kW |
Pārnesumkārba>
| Pārnesumkārbas veids: | Automātiskā pārnesumkārba |
| Piedziņas tips: | Priekšējo riteņu piedziņa (FWD) |
Piekare>
| Priekšā: | Pseido McPherson ar stabilizatoru |
| Aizmugurē: | Slīpā garensvira |
Bremzes>
| Bremzes priekšā: | Ventilējami diski |
| Bremzes aizmugurē: | Disks |
Riepas un diski>
| Minimālā degvielas efektivitātes klase: | A |
| Minimālā saķeres klase uz mitra seguma: | B |
| Minimālais svārstību trokšņa līmenis: | 70 |
Svars>
| Pilna masa – kopā (kg): | 2900 kg |
| Pašmasa (kg): | 1943-2267 kg |
| Velkamās piekabes masa ar bremzēm (kg): | 1900 kg |
| Velkamās piekabes masa bez bremzēm (kg): | 750 kg |
Ietilpība>
| Kravas telpas tilpums (m³): | 0.98 m³ |
Saskaņā ar 2004/3/EC faktisko degvielas patēriņu var ietekmēt papildu aprīkojums, braukšanas tehnika, lietderīgā slodze, ceļa un laika apstākļi.
Ko jūs vēlaties darīt?
Lietotne MyToyota
Lietotne MyToyota ietver tavam automobilim paredzētu savienotu pakalpojumu komplektu, kas atvieglos tavu ikdienu. Lai kur tu dotos, izmantojot lietotni savā viedtālrunī, tu vari sazināties ar savu automobili, lai skatītu tā atrašanās vietu, optimizēt savu braukšanas stilu, attālināti regulēt salona temperatūru un daudz ko citu.