Proace, Vidēja garuma furgons ar 180 grādu leņķī atveramām aizmugures durvīm 5 durvis, elektrība (136 zs), EV, priekšējā piedziņa, Professional Comfort
Pieejams no: 22.04.2026
Cena
€ 55 450
Virsbūve
Vidēja garuma furgons ar 180 grādu leņķī atveramām aizmugures durvīm 5 durvis
Dzinējs
0 Electric 75kWh EV (Priekšējā piedziņa) (100 kW)
Komplektācija
Professional Comfort
Eksterjers
Icy White
Varianti un piederumi
Cenā iekļauts
Tehniskie dati
Vispārīgi
| Virsbūve: | Vidēja garuma furgons ar 180 grādu leņķī atveramām aizmugures durvīm 5 durvis |
| Dzinējs: | 0 Electric 75kWh EV (Priekšējā piedziņa) (100 kW) |
| Komplektācija: | Professional Comfort |
Aprīkojums
EKSTERJERS
| LED priekšējie lukturi |
| Trokšņa samazināšanas slānis vējstiklam |
| Elektriski regulējami un apsildāmi sānu spoguļi |
| Pilna izmēra rezerves ritenis |
| Priekšējie miglas lukturi |
| Elektriski nolokāmi sānu spoguļi |
| Priekšējais buferis virsbūves krāsā un virsbūves krāsas (vidēja garuma versija) vai melns un virsbūves krāsas aizmugurējais buferis (garā versija). |
| Aizsargmoldings sānu durvīm virsbūves krāsā |
SALONS
| Gumijas paklājiņi |
| Plastmasas grīdas pārklājums |
| Izolēta starpsiena aiz 1. rindas ar logu |
KOMFORTS
| Elektriski darbināmi priekšējie logi |
| Regulējams ātruma ierobežotājs (ASL) |
| Aizmugurējie stāvvietā novietošanas sensori |
| Elektroniskā stāvbremze |
| Aklo zonu monitors (BSM) |
| Priekšējie stāvvietā novietošanas sensori |
| Smart Entry & Start sistēma |
| Adaptīvā kruīza kontrole |
| Automātiskais gaisa kondicionētājs |
| Apsildāmas vējstikla mazgātāju sprauslas |
| Krēslas sensors |
| Lietus sensors |
| Apsildāma stūre |
| Stūre ar ādas apdari |
| Automātiska pacelšanas un nolaišanas funkcija visiem elektriskajiem logiem |
UZGLABĀŠANAS NODALĪJUMI
| Smart Cargo sistēma |
| Koka grīdas pārklājums kravas zonā |
| 12 V kontaktligzda kravas zonā |
| Dzesētājs cimdu nodalījuma augšējā nodalījumā |
| Atvērta tipa uzglabāšanas nodalījums priekšējā paneļa augšdaļā |
| 12 V kontaktligzda salona priekšā |
Toyota Safety Sense:
| Sadursmes novēršanas sistēma (PCS) ar gājēju noteikšanas funkciju |
| Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA) |
| Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB) |
| Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) |
| Brīdinājums par nepietiekamu vadītāja uzmanību |
SĒDEKĻI
| Rokas balsts vadītāja sēdeklim |
| 2 sēdvietu pasažieru sols priekšā |
| Regulējams jostasvietas atbalsts vadītāja sēdeklim |
| Regulējams augstums vadītāja sēdeklim |
| Apsildāmi vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļi |
| Auduma sēdekļi |
MULTIMEDIJI UN INFORMĀCIJA
| Bluetooth® brīvroku sistēma |
| Bezvadu tālruņa lādētājs |
| Navigācijas sistēma |
| Atpakaļskata kamera |
| 10" krāsainais TFT daudzfunkcionālais ekrāns |
| Mobilā integrācija (Apple CarPlay & Android Auto) |
| Pro-Touch multivides sistēma ar 10" ekrānu |
| USB pieslēgvieta |
| 4 skaļruņi |
DROŠĪBA
| Bremžu pretbloķēšanās sistēma (ABS) ar elektronisko bremzēšanas spēka sadali (EBD) un bremzēšanas palīgsistēmu (BA) |
| Papildu drošības sistēmas (SRS) spilveni – 4 drošības spilveni |
| Brīdinājuma sistēma par spiedienu riepās (TPWS) |
| Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC) |
| Automobiļa stabilitātes kontrole (VSC) |
Galvenās iezīmes
Vides rādītāji>
| Elektriskajā režīmā nobraucamais attālums – kombinētais min. WLTP (km): | 354 km |
| Elektriskajā režīmā nobraucamais attālums – kombinētais maks. WLTP (km): | 313 km |
| Elektrības patēriņš min. (kWh/100 km): | 23.6 kWh/100km |
| Elektrības patēriņš maks. (kWh/100 km): | 26.4 kWh/100 km |
Dzinējs>
| Maks. griezes moments (Nm pie apgr./min.): | 260/- Nm / p/min |
| Vilces akumulators: apjoms A·h (stundas): | 187.5 Ah |
| Elektrosistēmas kopējā jauda (kW): | 100 kW |
| Priekš. elektromotors: maks. spriegums (V): | 400 V |
| Vilces akumulators: spriegums (nomināls) (v): | 400 V |
| Priekš. elektromotors: veids: | ZAE sinhroni ar pastāvīgo magnētu / 4 pāri |
| Akumulatora ietilpība (A·h): | 187.5 Ah |
| Akumulatora uzlādes laiks (stundas): | 11.3 h |
| Akumulatora kapacitāte (kWh): | 75 kWh |
| Maks. AC uzlādes jauda (kW): | 11 kW/aps./min. |
| AC uzlādes laiks no 0-100 % (stundas): | 11.3 h |
| Maks. DC uzlādes jauda (kW): | 100 kW/aps./min. |
| DC uzlādes laiks no 10-80 % (min): | 45 min |
| Maksimālā jauda (DIN ZS): | 136 DIN hj |
| Maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 100 kW |
| Akumulatora kapacitāte (bruto, kWh): | 75 kWh |
| Akumulatora kapacitāte (neto, kWh): | 69 kWh |
Pārnesumkārba>
| Pārnesumkārbas veids: | Automātiskā pārnesumkārba |
| 1. pārnesums: | 0.3662 |
| Piedziņas tips: | Priekšējo riteņu piedziņa (FWD) |
Piekare>
| Priekšā: | Pseido McPherson ar stabilizatoru |
| Aizmugurē: | Slīpā garensvira |
Bremzes>
| Bremzes priekšā: | Ventilējams disks |
| Bremzes aizmugurē: | Disks |
Riepas un diski>
| Minimālā degvielas efektivitātes klase: | C |
| Minimālā saķeres klase uz mitra seguma: | A |
| Minimālais svārstību trokšņa līmenis: | 72 |
Svars>
| Velkamās piekabes masa ar bremzēm (kg): | 1000 kg |
| Velkamās piekabes masa bez bremzēm (kg): | 750 kg |
Izmēri>
| Augstums (mm): | 1910 mm |
| Min. apgriešanās rādiuss (m): | 12.4 m |
| Šķērsbāze priekšā (mm): | 1630 mm |
| Šķērsbāze aizmugurē (mm): | 1618 mm |
Saskaņā ar 2004/3/EC faktisko degvielas patēriņu var ietekmēt papildu aprīkojums, braukšanas tehnika, lietderīgā slodze, ceļa un laika apstākļi.
Ko jūs vēlaties darīt?
Lietotne MyToyota
Lietotne MyToyota ietver tavam automobilim paredzētu savienotu pakalpojumu komplektu, kas atvieglos tavu ikdienu. Lai kur tu dotos, izmantojot lietotni savā viedtālrunī, tu vari sazināties ar savu automobili, lai skatītu tā atrašanās vietu, optimizēt savu braukšanas stilu, attālināti regulēt salona temperatūru un daudz ko citu.