RAV4, SUV, 2.5 hibrīds (194 zs), e-CVT, pilnpiedziņa, Executive
Pieejams no: 25.04.2026
Cena
€ 51 750
Virsbūve
SUV
Dzinējs
2.5 Hybrid Dynamic Force e-CVT (Pilnpiedziņa) (143 kW)
Komplektācija
Executive
Eksterjers
Urban Shade
Varianti un piederumi
| Metāliska krāsa | € 650 |
Cenā iekļauts
Tehniskie dati
Vispārīgi
| Virsbūve: | SUV |
| Dzinējs: | 2.5 Hybrid Dynamic Force e-CVT (Pilnpiedziņa) (143 kW) |
| Komplektācija: | Executive |
Aprīkojums
EKSTERJERS
| Brīdinājums par gaisa spiedienu riepās (TPWS) |
| Riepas remonta komplekts |
| LED dienas gaitas lukturi |
| Divu staru LED priekšējie lukturi |
| LED aizmugures kombinētie lukturi |
| LED aizmugurējie bremžu lukturi |
| Adaptīvā automātisko tālo gaismu funkcija |
| Priekšējo lukturu tīrītāji |
| Priekšējie miglas lukturi (LED) |
| Automātiska priekšējo lukturu līmeņa regulēšana |
| Augstu novietots LED aizmugurējais bremžu lukturis |
| Apsildāmi un elektriski regulējami sānu spoguļi |
| Automātiski nolokāmi sānu spoguļi |
| Jumta reliņi |
| Tonētie stikli |
| Durvju rokturu aizsargplēve |
SALONS
| Iekāpšanas apgaismojums |
| Kāju ailes apgaismojums |
| 12 V kontaktligzdas priekšā un aizmugurē |
| Tekstila paklājiņi |
| Saulessargi ar spoguli un apgaismojumu vadītājam un priekšējam pasažierim |
| Palīgrokturi virs durvīm priekšā un aizmugurē |
| Alumīnija sliekšņu uzlikas |
KOMFORTS
| Stūre ar ādas apdari |
| Apsildāma stūre |
| Teleskopiskā stūre ar manuāli regulējamu slīpumu |
| Smart Entry & Start sistēma |
| Dzinēja iedarbināšanas spiedpoga |
| Elektriski atveramas bagāžas nodalījuma durvis |
| Ar kājas mājienu elektriski, bez roku palīdzības atveramas aizmugures durvis |
| Bezvadu tālruņa lādētājs (2) |
| Elektrohromatisks atpakaļskata spogulis |
| Divu zonu automātiskais kondicionētājs |
| Lietus sensors |
| Toyota Teammate uzlabotā stāvvietā novietošanas sistēma (darbināma attālināti) |
| Inteliģenti priekšējie stāvvietā novietošanas sensori ar automātisko bremzēšanu (objektiem, automobiļiem, gājējiem) |
| Inteliģenti aizmugurējie stāvvietā novietošanas sensori ar automātisko bremzēšanu (objektiem, automobiļiem, gājējiem) |
| Elektroniskā stāvbremze |
| Elektriski darbināmi logi priekšā un aizmugurē |
| Elektriski apsildāms vējstikls |
| Apsildāmas vējstikla mazgātāju sprauslas |
| Brīdinājums par logu mazgāšanas šķidruma līmeni |
| Aizmugurējā loga atkausētājs |
DROŠĪBA
| Brīdinājums par priekšā šķērsojošiem transportlīdzekļiem (FCTA) |
| Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC) |
| Palīgsistēma braukšanai lejupceļā (DAC) (tikai AWD) (Tikai pilnpiedziņa) |
UZGLABĀŠANAS NODALĪJUMI
| Cimdu nodalījums |
| Konsoles kaste |
| Viduskonsoles roku balsts |
| Glāžu turētāji priekšā un aizmugurē |
| Pakaramie |
| Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs |
| Divu līmeņu bagāžas nodalījuma grīda |
| Horizontāls kravas tīkls |
Pasīvā
| Priekšējā pasažiera drošības spilvena ieslēgšanas/atslēgšanas slēdzis |
| Priekšējais aizkarveida gaisa spilvens |
| Aizmugurējais aizkarveida gaisa spilvens |
| Centrālais vadītāja un pasažiera drošības spilvens |
| Vadītāja un pasažiera priekšējais gaisa spilvens |
| eCall ārkārtas zvana sistēma |
| Priekšspriegotāji un spēka ierobežotāji |
| ISOFIX sēdekļu stiprinājumi |
| Slēdzeņu bloķēšana bērnu drošībai |
Toyota Connect & Drive pakete (maksas abonēšanas pakalpojums, 4 gadu bezmaksas izmēģinājuma periods):
| Attālināta durvju aizslēgšanas un atslēgšanas funkcija |
| Attālināta avārijas gaismu ieslēgšana/izslēgšana |
| Automātiskais gaisa kondicionētājs ar tālvadību |
| Inteliģents aģents |
| Gudrā navigācijas sistēma |
SĒDEKĻI
| Sēdekļu apdare: melna vai gaiši pelēka dabīgā āda |
| Elektriski regulējams vadītāja sēdeklis |
| Elektriski regulējams pasažiera sēdeklis |
| Sēdekļu atmiņas funkcija vadītāja sēdeklim |
| Regulējams jostasvietas atbalsts vadītāja sēdeklim |
| Apsildāmi vadītāja un priekšēja pasažiera sēdekļi |
| Apsildāmi aizmugures sēdekļi |
| Ventilējami sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim |
| Aizmugurējie sēdekļi ar sadalījumu 60:40 |
MULTIMEDIJI UN INFORMĀCIJA
| 12,3" krāsainais TFT daudzfunkcionālais ekrāns |
| Atpakaļskata kamera |
| Dinamiskās vadlīnijas atpakaļskata kameras ekrānā |
| Panorāmas skata monitors |
| Digitālā audio pārraide (DAB) |
| JBL Premium skaņas sistēma ar 8 skaļruņiem |
| USB savienotāji (C tips) |
| Bluetooth® brīvroku sistēma |
| Vējstikla displejs |
| MyToyota savienotie pakalpojumi (maksas abonēšanas pakalpojums, 10 gadu bezmaksas izmēģinājuma periods) |
| Digitālā atslēga+ (maksas abonēšanas pakalpojums, 1 gada bezmaksas izmēģinājuma periods) (pieejama 2026. gadā) |
Toyota Safety Sense:
| Sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanu diennakts gaišajā un tumšajā laikā un velosipēdistu un motociklu noteikšanu diennakts gaišajā laikā |
| Avārijas stūrēšanas palīgsistēma |
| Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA) ar stūres koriģēšanas funkciju |
| Avārijas apstāšanās palīgsistēma |
| Joslas izsekošanas palīgsistēma (LTA) |
| Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole (iACC) |
| Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) |
| Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB) |
Aktīvā
| Bremžu pretbloķēšanās sistēma (ABS) ar elektronisko bremzēšanas spēka sadali (EBD) un bremzēšanas palīgsistēmu (BA) |
| Bremzes aizturēšanas (BH) funkcija un sekundārā sadursmes bremzēšanas sistēma (SCB) |
| Automātiskās aizmugurējās mirgojošās avārijas gaismas (ARFHL) |
| Avārijas bremzēšanas signāls (EBS) |
| Automobiļa stabilitātes kontrole (VSC) |
| Joslas maiņas palīgsistēma (LCA) |
| Vadītāja uzraudzības kamera |
| Aklo zonu monitors (BSM) |
| Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem (RCTA) |
| Signalizācijas sistēma |
| Imobilaizers |
| Drošas izkāpšanas palīgsistēma |
Toyota Connect multivides sistēma:
| 12,9" multivides displejs |
| Navigācijas sistēma |
| Bezvadu atjauninājumi |
| Mobilā integrācija (Apple CarPlay & Android Auto) |
| Mākonī bāzēta navigācija (maksas abonēšanas pakalpojums, 10 gadu bezmaksas izmēģinājuma periods) |
| Balss saziņa (maksas abonēšanas pakalpojums, 10 gadu bezmaksas izmēģinājuma periods) |
Komplekts Toyota Connect & Secure (maksas abonēšanas pakalpojums, 1 gadu bezmaksas izmēģinājuma periods):
| Autokamera |
| Attālināti vadāms imobilizators |
| Transportlīdzekļa meklēšana pēc zādzības |
Galvenās iezīmes
Dzinējs un transmisija>
| Vārstu mehānisms: | 16 vārstu, DOHC |
| Maksimālais ātrums (km/h): | 180 km/h |
Izmēri>
| Platums (mm): | 1855 mm |
| Min. zemes klīrenss (mm): | 186 mm |
| Sēdvietu skaits: | 5 istet |
| Garums (mm): | 4600 mm |
| Augstums (mm): | 1680 mm |
| Garenbāze (mm): | 2690 mm |
Vides rādītāji>
| Kombinētais degvielas patēriņš min. – kombinētais WLTP (l/100 km): | 5.6 l / 100 km |
| CO₂ – kombinētais min. WLTP (g/km): | 127 g/km |
| Trokšņa līmenis garāmbraucot (dB(A)): | 66.0 dB(A) |
| Trokšņa līmenis stāvot (dB(A)): | 70.0 dB(A) |
Dzinējs>
| Cilindru skaits: | 4 rindā |
| Tiešā daudzpunktu iesmidzināšana: | Degvielas iesmidzināšana |
| Darba tilpums (cm³): | 2487 Darba tilpums (cm3) |
| Maks. griezes moments (Nm pie apgr./min.): | 221 Nm / p/min |
| Iekšdedzes dzinēja maksimālā jauda (DIN ZS): | 143 |
| Iekšdedzes dzinēja maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 105/4800 kW/aps./min. |
| Kompresijas pakāpe: | 14:1 |
| Hibrīda akumulators: apjoms A·h (stundas): | 4.4 Ah |
| Kopējā hibrīda sistēmas jauda: | 143 kW |
| Kopējā hibrīda sistēmas jauda (DIN ZS): | 194 DIN hj |
| Priekš. elektromotors: maks. spriegums (V): | 248 V |
| Akumulatora ietilpība (A·h): | 4.4 Ah |
| Maksimālā jauda (DIN ZS): | 194 DIN hj |
| Maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 143 kW |
Pārnesumkārba>
| Pārnesumkārbas veids: | e-CVT |
| Piedziņas tips: | Pilnpiedziņa (4WD) |
Veiktspēja>
| Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h (sekundes): | 7.7 sekundit |
| Aerodinamiskās pretestības koeficients: | 0.349 |
Piekare>
| Priekšā: | MacPherson statnis |
| Aizmugurē: | Garensviru piekare |
Bremzes>
| Bremzes priekšā: | Ventilējami diski |
| Bremzes aizmugurē: | Ventilējami diski |
Svars>
| Pilna masa – kopā (kg): | 2230 kg |
| Pašmasa (kg): | 1705-1785 kg |
| Velkamās piekabes masa ar bremzēm (kg): | 2000 kg |
| Velkamās piekabes masa bez bremzēm (kg): | 750 kg |
Saskaņā ar 2004/3/EC faktisko degvielas patēriņu var ietekmēt papildu aprīkojums, braukšanas tehnika, lietderīgā slodze, ceļa un laika apstākļi.
Ko jūs vēlaties darīt?
Lietotne MyToyota
Lietotne MyToyota ietver tavam automobilim paredzētu savienotu pakalpojumu komplektu, kas atvieglos tavu ikdienu. Lai kur tu dotos, izmantojot lietotni savā viedtālrunī, tu vari sazināties ar savu automobili, lai skatītu tā atrašanās vietu, optimizēt savu braukšanas stilu, attālināti regulēt salona temperatūru un daudz ko citu.