Yaris Cross, Crossover, 1.5 hibrīds (131 zs), automātiska, priekšējā piedziņa, Elegant
Pieejams no: 07.07.2026
Cena
€ 31 570
Virsbūve
Crossover
Dzinējs
1.5 Hybrid 130 e-CVT (Priekšējā piedziņa) (68 kW)
Komplektācija
Elegant
Eksterjers
Metallic Grey
Varianti un piederumi
| Metāliska krāsa | € 470 |
Cenā iekļauts
Tehniskie dati
Vispārīgi
| Virsbūve: | Crossover |
| Dzinējs: | 1.5 Hybrid 130 e-CVT (Priekšējā piedziņa) (68 kW) |
| Komplektācija: | Elegant |
Aprīkojums
EKSTERJERS
| Riepu remonta komplekts |
| Riepu spiediena brīdinājuma sistēma |
| Apsildāmi un elektriski regulējami sānu spoguļi jumta krāsā |
| Elektriski nolokāmi sānu spoguļi |
| Priekšējie miglas lukturi (LED) |
| LED priekšējie lukturi |
| LED priekšējie gabarīti |
| Dienas gaitas lukturi (LED) |
| Augstu novietots bremžu lukturis (LED) |
| Aizmugures kombinētie lukturi (LED) |
| Manuāla priekšējo lukturu līmeņa regulēšana |
| Sekvenciālie aizmugures pagrieziena rādītāji |
| Aizmugurējais spoilers |
| Tonētie stikli |
| Durvju rokturu aizsargplēve |
| Haizivs spuras tipa antena |
| Jumta reliņi |
SĒDEKĻI
| Melni daļējas sintētiskās ādas apdares sēdekļi |
| Vadītāja sēdekļa augstuma regulēšana |
| Pasažiera sēdekļa augstuma regulēšana |
| Apsildāmi priekšējie sēdekļi |
| Elektriski regulējams vadītāja sēdekļa jostasvietas atbalsts |
| Kabatas vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļu atzveltnēs |
| Centrālais roku balsts priekšā |
| Līdzeni nolokāmi sēdekļi ar 40:20:40 sadalījumu |
UZGLABĀŠANAS NODALĪJUMI
| Cimdu nodalījums |
| Glāžu turētāji |
| Kabatas priekšējās durvīs |
| Bagāžas pārsegs |
| Pakaramie |
| Divu līmeņu bagāžas nodalījuma grīda (tikai ar FWD-i) |
| Āķi bagāžas siksnas turēšanai |
Toyota Safety Sense:
| Sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanu diennakts gaišajā un tumšajā laikā un velosipēdistu un motociklu noteikšanu diennakts gaišajā laikā |
| Paātrinājuma palēnināšana zemā ātrumā |
| Sadursmes novēršanas sistēmas avārijas stūrēšanas palīgsistēma (diennakts gaišajā laikā) |
| Sadursmes novēršanas sistēmas pretimbraucoša automobiļa un motocikla noteikšanas funkcija (diennakts gaišajā laikā) |
| Sadursmes novēršanas sistēma ar sadursmju krustojumos novēršanas palīgsistēmu |
| Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole (iACC) |
| Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA) ar stūres koriģēšanas funkciju |
| Joslas sekošanas palīgsistēma (LTA) |
| Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB) |
| Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) |
| Toyota Safety Sense bezvadu atjauninājumi |
| Avārijas apstāšanās palīgsistēma |
| Proaktīvā braukšanas palīgsistēma (PDA) |
AIZSARDZĪBA
| Imobilaizers |
Komplekts Toyota Smart Connect+ (abonējams pakalpojums, 4 gadu bezmaksas izmēģinājuma laikposms):
| Attālināta durvju aizslēgšanas un atslēgšanas funkcija |
| Attālināta avārijas gaismu ieslēgšana/izslēgšana |
| Automātiskais gaisa kondicionētājs ar tālvadību |
KOMFORTS
| Smart Entry & Start sistēma |
| Apsildāma stūre |
| Vējstikla logu tīrītāju apsilde |
| Teleskopiskā stūre ar regulējamu slīpumu |
| Stūre ar ādas apdari |
| Pārnesumsviras uzgalis ar ādas apdari |
| Elektroniskā stāvbremze |
| Regulējams ātruma ierobežotājs |
| Divu zonu automātiskais gaisa kondicionētājs |
| Nanoe-X gaisa attīrīšanas tehnoloģija |
| Lietus sensors |
| Krēslas sensors |
| Elektrohromatisks atpakaļskata spogulis |
| Priekšējo lukturu apgaismojuma funkcija Follow-Me-Home |
| Elektriski regulējami priekšējie logi |
| Elektriski regulējami aizmugurējie logi |
| Tekstila paklājiņi |
| 12 V kontaktligzda salona priekšā |
| 12 V kontaktligzda bagāžniekā |
| Palīgrokturi priekšā |
| Palīgrokturi aizmugurē |
| Spogulītis ar apgaismojumu (vadītājam un pasažierim) |
| Bezvadu tālruņa lādētājs |
| Fona apgaismojums |
| Viedie stāvvietā novietošanas sensori priekšā un aizmugurē ar automātisku bremzēšanu (pirms šķēršļa, automobiļa) |
| Ar kājas mājienu elektriski, bez roku palīdzības atveramas aizmugures durvis |
| Digitālā atslēga (abonējams pakalpojums, 1 gada bezmaksas izmēģinājuma laikposms) |
| Alumīnija sliekšņu uzlikas |
DROŠĪBA
| Aklo zonu monitors (BSM) |
| Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem (RCTA) ar bremzēšanas palīgsistēmu |
| Drošas izkāpšanas palīgsistēma |
| Bremžu pretbloķēšanās sistēma (ABS) ar elektronisko bremzēšanas spēka sadali (EBD) un bremzēšanas palīgsistēmu (BA) |
| Automobiļa stabilitātes kontrole (VSC) un vilces kontrole (TRC) |
| Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC) |
| Vadītāja uzraudzības kamera |
| Palīgsistēma braukšanai lejupceļā (DAC) (tikai ar AWD-i) |
| Trail / Snow režīma slēdzis (tikai ar AWD-i) |
| Ārkārtas bremžu lukturi |
| e-call sistēma |
| SRS priekšējie drošības spilveni: vadītājam un priekšējam pasažierim |
| SRS sānu drošības spilveni: vadītājam un priekšējam pasažierim |
| SRS drošības aizkari |
| Centrālais vadītāja un pasažiera drošības spilvens |
| Pasažiera SRS drošības spilvena ieslēgšanas un izslēgšanas slēdzis |
| Drošības jostas brīdinājums (priekšā un aizmugurē) |
| Kakla skriemeļu traumas samazinošas koncepcijas (WIL) sēdekļi: vadītājam un priekšējam pasažierim |
| Slēdzeņu bloķēšana bērnu drošībai |
| ISOfix bērnu drošības sistēma (2. rinda, 2 ārmalas sēdekļi) |
MULTIMEDIJI UN INFORMĀCIJA
| 6 skaļruņi |
| Mobilā integrācija (Apple CarPlay & Android Auto) |
| MyToyota savienotie pakalpojumi (abonējams pakalpojums, 10 gadu bezmaksas izmēģinājuma laikposms) |
| C tipa USB pieslēgvieta priekšpusē |
| Bluetooth® savienojums brīvroku tālrunim un mūzikas straumēšanai |
| Atpakaļskata kamera |
| Krāsains 12,3" TFT daudzfunkcionālais displejs |
Toyota Smart Connect multivides sistēma:
| 10,5" multivides displejs |
| Bezvadu atjauninājumi |
| Mākonī bāzēta navigācija (abonējams pakalpojums, 4 gadu bezmaksas izmēģinājuma laikposms) |
| Balss saziņa (abonējams pakalpojums, 4 gadu bezmaksas izmēģinājuma laikposms) |
| Notikumi uz ceļa (abonējams pakalpojums, 4 gadu bezmaksas izmēģinājuma laikposms) |
Galvenās iezīmes
Dzinējs un transmisija>
| Vārstu mehānisms: | DOHC 4 vārstu, svārstīkla (ar VVT-iE un VVT-i) |
| Maksimālais ātrums (km/h): | 170 km/h |
Izmēri>
| Platums (mm): | 1765 mm |
| Sēdvietu skaits: | 5 istet |
| Garums (mm): | 4197 mm |
| Augstums (mm): | 1595 mm |
| Garenbāze (mm): | 2560 mm |
Vides rādītāji>
| Kombinētais degvielas patēriņš min. – kombinētais WLTP (l/100 km): | 4.8 l / 100 km |
| CO₂ – kombinētais min. WLTP (g/km): | 109 g/km |
| Trokšņa līmenis garāmbraucot (dB(A)): | 70 dB(A) |
| Trokšņa līmenis stāvot (dB(A)): | 68 dB(A) |
Dzinējs>
| Cilindru skaits: | 3 rindā |
| Tiešā daudzpunktu iesmidzināšana: | Ievades ports (daudzpunktu) |
| Darba tilpums (cm³): | 1490 Darba tilpums (cm3) |
| Maks. griezes moments (Nm pie apgr./min.): | 120 Nm / p/min |
| Iekšdedzes dzinēja maksimālā jauda (DIN ZS): | 92 |
| Iekšdedzes dzinēja maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 68/5500 kW/aps./min. |
| Kompresijas pakāpe: | 14.0:1 |
| Hibrīda akumulators: apjoms A·h (stundas): | 4.3 Ah |
| Kopējā hibrīda sistēmas jauda: | 96 kW |
| Kopējā hibrīda sistēmas jauda (DIN ZS): | 130 DIN hj |
| Akumulatora ietilpība (A·h): | 4.3 Ah |
| Maksimālā jauda (DIN ZS): | 130 DIN hj |
| Maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 68 kW |
Pārnesumkārba>
| Pārnesumkārbas veids: | e-CVT |
| Piedziņas tips: | Priekšējo riteņu piedziņa (FWD) |
Veiktspēja>
| Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h (sekundes): | 10.7 sekundit |
| Aerodinamiskās pretestības koeficients: | 0.35 |
Piekare>
| Priekšā: | MacPherson statnis |
| Aizmugurē: | Vērpstienis |
Bremzes>
| Bremzes priekšā: | Ventilējami diski |
| Bremzes aizmugurē: | Diski |
Riepas un diski>
| Minimālā degvielas efektivitātes klase: | C |
| Minimālā saķeres klase uz mitra seguma: | B |
| Minimālais svārstību trokšņa līmenis: | 68 |
Svars>
| Pilna masa – kopā (kg): | 1690 kg |
| Pašmasa (kg): | 1220-1290 kg |
| Velkamās piekabes masa ar bremzēm (kg): | 750 kg |
| Velkamās piekabes masa bez bremzēm (kg): | 550 kg |
Ietilpība>
| Kravas telpas tilpums (m³): | 0.397 m³ |
Saskaņā ar 2004/3/EC faktisko degvielas patēriņu var ietekmēt papildu aprīkojums, braukšanas tehnika, lietderīgā slodze, ceļa un laika apstākļi.
Ko jūs vēlaties darīt?
Lietotne MyToyota
Lietotne MyToyota ietver tavam automobilim paredzētu savienotu pakalpojumu komplektu, kas atvieglos tavu ikdienu. Lai kur tu dotos, izmantojot lietotni savā viedtālrunī, tu vari sazināties ar savu automobili, lai skatītu tā atrašanās vietu, optimizēt savu braukšanas stilu, attālināti regulēt salona temperatūru un daudz ko citu.